رد کردن لینک ها

اشتراک در :

تالار هنر میزبان کودکان هنر هفتم شد

نمایش «زیر گنبد طلا» نوشته و کارگردانی بهاره میرزاپور از روز یکشنبه ۱۹ خرداد ماه در تالار هنر روی صحنه است.

 نمایش «زیر گنبد طلا» نوشته و کار بهاره میرزاپور که با ۹ هنرجوی کودک آماده اجرا شده است، از روز یکشنبه ۱۹ خرداد ماه در تالار هنر روی صحنه است و اجرای آن تا روز 31 خرداد ادامه دارد.

این نمایش که اثری است موزیکال به عنوان تولیدی از مدرسه سینما تئاتر «هنر هفتم» و با بازی ۹ هنرجوی کودک این موسسه، اجرا می‌شود.

داستان این نمایش درباره کبوتری است که هر سال به دلیل باد و بوران جوجه‌های خود را از دست می‌دهد تا اینکه به توصیه آهویی، به دنبال مرد خدا می‌رود تا از او کمک بخواهد. او در این جست و جو با موجودات متفاوتی روبرو می‌شود و در نهایت، با یافتن مرد خدا موفق می‌شود جوجه‌های خود را زنده و سالم نگه دارد.

نمایش «زیر گنبد طلا» محصول ۲ ترم آموزشی هنرجویان کودک مدرسه سینما تئاتر «هنر هفتم» است و جزو معدود نمایش‌های کودک است که با بازی و آوازخوانی کودکان اجرا می‌شود و تماشاگران آن، کودکان بالای سه سال تعریف شده‌اند.

اهورا پور اسکندریان، فاطمه حیدرهانی، شکیبا روزبهانی، نرگس طهمورثی، ایلیا مشرقی، ریحانه و ایلیا مظفری، دیانا نظری، باران یوسفی بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) هستند.

همچنین گروهی از هنرجویان عکاسی این موسسه نیز ثبت تصاویر این نمایش را بر عهده دارند. این گروه نوجوان که به مدت یک سال است زیر نظر مهدی آشنا عکاس سینما، تئاتر و تلویزیون آموزش عکاسی دیده‌اند گروه عکاسان این نمایش را تشکیل می‌دهند که اسامی آنان به شرح زیر است:

هومن اردکانی‌زاده، هلیا چشمه خاور، حنانه حطری، آرش کفایی، آمیتیس دارابی، سانیا احتجاب.

دیگر عوامل اجرای این نمایش عبارتند از آهنگساز: یاسر شیرزاد، نوازندگان: یاسر شیرزاد، مهریار قنبری، دستیار کارگردان: پگاه مصدق، گریم: حسین تبریزی، مدیر صحنه: فاطمه شاه پسند، نور و صدا: غزاله صرفی، طراح پوستر و بروشور: آرش شریف‌زاده، تهیه کننده: مدرسه سینما تئاتر هنر هفتم (موسسه آموزشی تخصصی تئاتر و سینمای کودک و نوجوان).

این نمایش از ۱۹ تا ۳۱ خرداد ماه راس ساعت ۱۸ و به مدت ۵۰ دقیقه (با قرارداد گیشه) در تالار هنر به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، جنب ورزشگاه شهید شیرودی روی صحنه می‌رود.

همچنین سایت ایران کنسرت به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com و شماره تلفن ۰۹۱۹۴۳۴۶۳۵۶ برای تهیه بلیت این نمایش مشخص شده‌اند. ضمن اینکه امکان تهیه بلیت در گیشه تالار هنر نیز وجود دارد و لازم به یادآوری است که روزهای یکشنبه، نمایش‌های این تالار با بلیت نیم بها روی صحنه می‌روند.

به گفتگو بپیوندید