رد کردن لینک ها

اشتراک در :

هملت و اوهه به هنر هفتم آمدند

مدرسه سینما تئاتر هنر هفتم روز جمعه 24 فروردین ماه میزبان دو نمایش «هملت» و «شهادت پیوتر اوهه» شد.

اولین جمعه بعد از تعطیلات خانواده‌های تعدادی از هنرجویان نوجوان مدرسه سینما تئاتر هنر هفتم در پلاتو این مجموعه حاضر شدند و به تماشای دو نمایش از فرزندان خود نشستند.

دو نمایش «هملت» و «شهادت پیوتر اوهه» آثاری بودند که با نویسندگی و کارگردانی محمد اله دادی و با بازی هنرجویان نوجوان این مجموعه روی صحنه رفتند.

نمایش «هملت» یکی از مشهورترین آثار ویلیام شکسپیر نمایشنامه‌نویس شهیر انگلیسی است که محمد اله‌ دادی آن را متناسب با گروه سنی نوجوان بازنویسی کرده است.

در این نمایش هومن اردکانی‌زاده، امیر سپهر رسولی، آرش قائمی، سام کلانتری، نیکا مشهدی، صبا قربان پور، متین مردعلی، سپنتا چگینی بازی کردند.

 نمایشنامه «شهادت پیوتر اوهه» نیز نوشته اسلامیر مروژک نویسنده مشهور لهستانی است که محمد اله دادی این نمایشنامه را هم متناسب با گروه سنی نوجوانان 11 تا 14 سال بازنویسی کرده است و آن را با بازی مهراد تقوایی، نیکا نجفی، هوراد فیض بخش، باران جلیلیان، فاطمه حیدرهانی، النا خزایی، دیانا نجیم دیر، ماهان قدیم‌خانی، ابوالفضل اعتمادی، حورا سلطانی ابهری، لیانا باقری‌نیا روی صحنه برده است.

هر دو نمایش محصول دوازده هفته آموزشی هستند که روز جمعه 24 فروردین ماه دو تک اجرا در پلاتو مدرسه سینما تئاتر هنر هفتم داشتند.

قرار است این پروژه اجراهای محدودی در یکی از سالن‌های نمایشی داشته باشد.

به گفتگو بپیوندید