رد کردن لینک ها

اشتراک در :

فن بیان و سخنوری

دوره تکنیکی

شامل ۳ ترم- هر ترم ۱۲ هفته، ۳ ماه، ۱۸ ساعت
این دوره در طرح درس بازیگری تعریف شده و هنرجویان بازیگری الزاما آن را سپری خواهند کرد.

پس از گذراندن دوره تکنیکی، هنرجو می‌تواند درکارگاه‌های: سولفژ، آواز، سخنوری، نمایش رادیویی، نمایش نامه خوانی، دوبله و یا گزارشگری شرکت نماید.
شرکت در این دوره به علاقه مندان به دوره مجری گری اکیدا توصیه می‌گردد.

مدرسان: مهتاب پرنیان و یاسمن ادیبی

این کلاس ویژه افزایش مهارت‌های کلامی و توانایی استفاده از این مهارت‌هاست و طی آن تلاش می‌شود گوش هنرجویان نیز تقویت شود تا هم صدای درست را تشخیص دهند و هم بتوانند حروف و نت را بدرستی ادا کنند.

در آغاز با انجام یکسری تمرین‌ها، جسارت حرف زدن در جمع را به هنرجویان آموزش می‌دهیم. برای این منظور تمرین‌هایی برای روایت یک خاطره یا قصه طراحی می‌کنیم یا از هنرجویان می‌خواهیم درباره کتاب مورد علاقه خود سخن بگویند.

در کنار اینها با انجام یکسری تمرین‌های دیگر، حروفی را که هنرجویان در بیان آنها مشکل دارند یا حروفی را که از زبان آنان واضح شنیده نمی‌شود، اصلاح می‌کنیم.

یادگیری تنفس درست، از دیگر بخش‌های این کلاس است که در دوره نوجوانان به آن توجه داریم.

.شیوه آموزشی این دوره با متد استاد آرش آبسالان خواهد بود

فن بیان تخصصی خردسال با تدریس شراره طیار

این دوره شامل دو بخش است؛ اولا با برنامه آموزشی به تمرین واج‌ها، حروف و کلمات می‌پردازیم و لکنت‌های گفتاری را برطرف می‌کنیم. ثانیا هر جلسه موضوعی انتخاب می‌شود و تمام کودکان به بیان تجربه‌ها و خاطرات‌شان از آن موضوع می‌پردازند. اینکه چطور بتوانند خود را و خواسته‌شان را بیان کنند و توانایی «نه گفتن» بیاموزند، از طرح درس این کلاس است. همچنین در هر دوره شعر می‌خوانیم و در مورد مفهوم آن گفتگو می‌کنیم، در تلاشیم تا کودکان با شعر و ادبیات آشنا شوند و بتواننداز کلمات دقیق و مناسب برای بیان احساسات و خویشتن‌شان استفاده کنند.